З доходівприазовських платників до бюджету надійшло більше 2 мільйонів військового збору

За шість місяцівпоточного року з доходів приазовських платників податків сплачено 2 мільйони602 тисячі гривень військового збору. Як повідомив начальник Мелітопольськогоуправління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, рівень відрахуваньдо відповідного періоду минулого року збільшився на 425 тисяч гривень або на 20відсотків. При цьому у червні поточного року на обороноздатність країниспрямовано 517 тисяч гривень. Нагадаємо, ставкавійськового збору становить 1,5 відсотка. Він сплачується з отриманих доходів,які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, сумивинагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правовогодоговору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати таінші.