Від фізичних осіб – власників легкових автомобілів надійшло більше 331 тисячі гривень транспортного податку

«Впоточному році 24 мешканцям м. Мелітополя та Приазов’я необхідно сплатити до місцевихбюджетів транспортний податок в загальній сумі 516 тисяч 666 гривень, з них 23 жителя мелітопольського регіону, якимнараховано до сплати майже 514 тисяч 583 гривні. Станом на сьогоднішній день 15громадян міста вже поповнили місцеву казну на 331 тисячу 250 гривень», -повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій областіВалерій Літинський. Прицьому Валерій Літинський нагадав, що транспортний податок сплачують власникилегкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років тасередньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальноїзаробітної плати, встановленої законом на 1 січня. Ставка транспортного податку– 25 тисяч гривень на рік. Фізичніособи повинні перерахувати податок не пізніше 60 днів з дня врученняподаткового повідомлення-рішення, юридичні особи – щоквартально авансовимивнесками до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.