У результаті заходів "Врожай-2018" до бюджетівта соціальних фондів додатково нараховано 2,7 мільйона гривень

З початку року вЗапорізькому регіоні тривають заходи "Врожай-2018", спрямовані надетінізацію агросектора, земельних і трудових відносин. Як зазначила в. о.начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко,одним із основних завдань спільної роботи органів державної влади є сприянняпідвищенню заробітної плати працевлаштованим особам та легалізація найманої праці. У першому півріччіособлива увага фахівців фіскальної служби була приділена 952 суб'єктамгосподарської діяльності, дві третини з яких – підприємства-юридичні особи. Урезультаті проведеної роботи працедавці добровільно оформили 1569 осіб, а сумалегалізованих доходів перевищила 6,5 мільйона гривень, тобто в середньому наодного працівника – 4,1 тисячі гривень. Завдяки цьому до бюджетів та соціальнихфондів було додатково нараховано 2,7 мільйона гривень. Крім того, майже 2,5тисячам найманим працівникам сільського господарства збільшено розмірзаробітної плати, за рахунок чого скарбниці отримають близько одного мільйонагривень податків і зборів. Також проведено 29перевірок фінансово-господарської діяльності сільгоспвиробників з питаньдотримання податкового законодавства під час виплати доходів громадянам. Завиявлені порушення донараховано податкових зобов'язань у загальній сумі 1,3мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиногосоціального внеску.