Розширено склад витрат на навчання, що включаються до податкової знижки

28 липня 2018 року набравчинності Закон України від 03.07.2018 р.№ 2477-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України". Законом України № 2477-VIII викладено у новійредакції п.п. 165.1.14 ст. 165 та п.п.166.3.3 ст. 166 Податковогокодексу. Так, відповідно до новоїредакції п.п. 165.1.14 ст. 165Податкового кодексу, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходуплатника податку з метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб, невключаються аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням судуабо за добровільним рішенням сторін у сумах, визначених згідно із Сімейнимкодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом. Новою редакцією п.п.166.3.3 ст. 166 Податкового кодексу визначено, що до витрат, дозволених довключення до податкової знижки включаються сума коштів, сплачених платникомподатку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальноїсередньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсаціївартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена йогосім'ї першого ступеня споріднення. Закон набирає чинності здня, наступного за днем його опублікування (опублікований у виданні «ГолосУкраїни» 27.07.2018 № 137).