Протягом січня-липня 2018року платники податків Приазовщини спрямували до соціальних фондів 36 мільйонів479 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

За січень-липеньпоточного року платники податків приазовського регіону спрямували до державногобюджету 45 мільйонів 484 тисячі гривень. Як повідомив начальникМелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області ВалерійЛітинський, це на 11 мільйонів 506 тисяч гривень або майже на 34 відсоткибільше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільший ресурсдержбюджет отримав від сплати податку на додану вартість – понад 28 мільйонів,що перевищує минулорічні надходження більше ніж на 8 мільйонів або на 41 відсоток. Валерій Літинськийзазначив, що значні надходження забезпечені від оподаткування доходів фізичнихосіб – 10 мільйонів 493 тисячі гривень, що на 1 мільйон 752 тисячі гривень абона 20 відсотків більше торішніх відрахувань. Рівень сплати військовогозбору порівняно з минулим роком зріс на 24 відсотки. За сім місяців цього рокуна обороноздатність країни жителі Приазовщини направили до держбюджету 3мільйони 395 тисяч гривень. Підприємства району зісвоїх прибутків перерахували 2 мільйони 881 тисячу гривень, збільшення доаналогічного періоду 2017 року склало 151 відсоток або 1 мільйон 733 тисячігривень.