Покинули спрощену систему оподаткування. Дізнайтесь, колиможна знову сплачувати єдиний податок

Перехід на спрощенусистему суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборіввідповідно до норм Кодексу, може здійснити один раз протягом календарного року. Отже, якщо суб’єктгосподарювання в поточному році вже перебуває на спрощеній системі, післяпереходу за власною ініціативою, наприклад, з 01.07.2018 року на загальнусистему оподаткування, він не має права повернутись у цьому ж році на спрощенусистему, оскільки вже скористався своїм правом на її застосування. Разом з цим, суб’єктгосподарювання може перейти на спрощенусистему оподаткування, обліку та звітності з 01 січня 2019 року, за умови відповідностівимогам, встановленим п. 291.4 ст. 291 Податкового Кодексу. Зазначена нормапередбачена пп. 298.1.4 ст. 298 Податкового кодексу.