Про скликання сесії сільської ради

Вакантні посади

Поліцейський офіцер громади

Увага! Черговий етап подання декларації.

Оголошення щодо проведення прямої телефоної лінії

У четвер, 17 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради , голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно- територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

Увага! Пряма лінія!

У  вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: " Спадкове право ( черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)", під час якої на запитання громадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 11 квітня 2019 року, відбудеться пряма " гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Буряк Олег Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 18 квітня 2019 року, відбудеться пряма " гаряча" телефонна  лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 25 червня 2019 року, відбудеться пряма " гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар  постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово- комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 17 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: " Цивільне право: оформлення житлових субсидій;призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям; примусове виконання судових рішень тощо", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з  надання безоплатної вторинної праової допомоги.

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 26 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час  якої на запитання громадян відповідатиме заступник  директора Департамету соціального захисту населення- начальник управління  Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

Увага! Пряма лінія!

У середу 23 жовтня 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної  ради, секретар постійної комісії з питань бюджету, Хвостак Василь Володимирович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні!

Увага! Пряма лінія!

У п'ятницю 26 червня до Запорізького обласного контактного центру завітає головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні, депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, Шинкаренко Володимир Леонтійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись змешканцями області.

09:12:26 23.06.2020