Привітання жителів громади з Днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2018 16:54

Шановні жителі Ботіївської об’єднаної територіальної громади!

Дорогі батьки та діти!

Вітаю вас із Днем Святого Миколая! Це радісне свято, з якого   розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас   є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та   здійсненням заповітних мрій.

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке   диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.

Переконана, що цьогоріч єдине бажання про мир об’єднає не лише жителів нашої громади, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Вітаю усіх маленьких жителів громади, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем.

Бажаю усім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях та тепла в серцях!

З повагою в.о. сільського голови                                                        Ганна Орешкова