Дата: 21.08.2020 11:49

Шановні мешканці громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці дати втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми відстояли своє право продовжувати творити історію державності.

Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Бажаю нам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. А перемога у нашій боротьбі знову принесе спокій і мир. Нехай у серцях завжди палає вогонь до праці і дій задля щасливого майбутнього нашої України.

сільський голова    Микола Чубуклієв