A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ботіївська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Приазовської громади

Увага! Конкурс на посаду директора школи.

Дата: 05.02.2020 15:48
Кількість переглядів: 171

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора  Комунальної організації (установи, закладу) Ботіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ботіївської сільської ради Запорізької області

 

   Ботіївська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Комунальної організації (установи, закладу) Ботіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ботіївської сільської ради Запорізької області.

       Конкурс проводиться відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ботіївської сільської ради  від 31.01.2020 року № 1.
     Повна назва навчального закладу: Комунальна організація (установа, заклад) Ботіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ботіївської сільської ради Запорізької області.

    Місцезнаходження навчального закладу: 72431, Запорізька область, Приазовський район, село Ботієве, вулиця Незалежності, 72.

    Найменування посади:  директор Комунальної організації (установи, закладу) Ботіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ботіївської сільської ради Запорізької області.

    Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

      Кваліфікаційні вимоги:  керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

 Перелік документів для участі у конкурсі: для участі у конкурсі кандидати подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • згоду на відеофіксацію;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами Ф140/о та Ф122/о;
  • 2 фотокартки (4*6 см.);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

 Кінцевий термін подання документів: 16:00 год. 06 березня 2020 року.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: 19-20 березня 2020 року за адресою: село Ботієве, вулиця Тараса Шевченка 59.

     Інформація про особу, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Інспектор органу адміністративного обслуговування освітою Ботіївської сільської ради -  Куімов Андрій Михайлович, тел.. 0613391130, електронна пошта - botievootg@ukr.net 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь