Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2019 14:44

Шановні жителі Ботіївської громади!
Щиро вітаю вас із Днем Соборності  України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу, як величне національне свято. Саме   в   цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної       Республіки.

Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України.

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки       залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо   досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З приводу цього свята, дозвольте мені привітати Вас і побажати міцного здоров’я, незламного духу та людської гідності та самоповаги. Пишаймося, що ми Українці!

Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!!!

В.о. сільського голови                                                                                     Г.М.Орешкова