Привітання з Днем захисту дітей

Дата: 31.05.2019 13:37

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі,     відзначають добре й радісне свято – день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто     піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
 Від усього серця вітаю вас із теплим та прекрасним святом –   Міжнародним днем захисту дітей. Діти – найдорожчий скарб,   наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти,   діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими.
      Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Сьогодні й кожного наступного дня просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді дітлахи виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.
     Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

З повагою,   сільський голова            М.С.Чубуклієв