Взаємодія центру зайнятості з громадою

Дата: 10.06.2019 12:07

З метою розширення доступності та збільшення отримувачів послуг служби зайнятості,фахівцями Приазовської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості здійснюється виїзди на території об'єднаних громад , сільських та селищних рад.

Сьогодні провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олена Тодорова та начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Нідялко завітали до жителів Ботіївської об'єднаної територіальної громади. Присутні мешканці громади були ознайомлені з умовами реєстрації в службі зайнятості, основними послугами, які надаються службою зайнятості, з ситуацією, яка склалася на ринку праці, отримали інформацію про нові електронні сервіси служби зайнятості, інформацію про ваучер.

Проведено розмову з головою громади, під час якої акцентовано увагу на перспективи виділення коштів на організацію та проведення громадських робіт в 2019 році та можливості щодо розширення переліку видів громадських робіт  на 2020 рік, адже громадські роботи- це не лише тимчасове працевлаштування , що використовується для зменшення соціальної напруги на ринку праці, а й суспільно корисна роботав інтересах територіальної громади.З керівництвом Ботіївської ЗОШ І -ІІІ ступенів Ботіївської сільської ради обговорено питання щодо можливості проведення профорієнтаційних заходів Приазовською філією у червні місяці, під час дії оздоровчого дитячого лагеря денного перебування, на території школи. Під час заходу відвідали роботодавців, які знаходяться на території Ботіївської сільської ради, у т.ч. відвідали ПОУ на яких працюють особи, з компенсацією ЄСВ. Отримали від роботодавців інформацію про актуальні вакансії.

Служба зайнятості є сервісною установою, яка надає допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці.