Конкурс на заміщення вакантної посади.

Дата: 16.03.2018 11:42

Ботіївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ботіївської ЗОШ, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 72  с.Ботієве, приазовського району Запорізької області,72431. Посадовий оклад директора 4128 грн.

У конкурсі можуть брати участь особи, які є громадянами України, вільно державною мовою, мають вищу педагогічну освіту на рівні  спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менш трьох років, володіють основними навичками роботи з ПК, високі якості  та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу освіти, молоді та спорту наступні документи:

* заяву про участь у конкурсному відборі;

- документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам ( копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України; копію диплому про вищу педагогічну освіту, копію трудової книжки); медична довідка про стан здоров'я;

* мотиваційний лист; перспективний план розвитку навчального закладу ( презентацію).