Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 11.11.2019 11:04

Ботіївська сільська рада Приазовського району Запорізької області оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади - завідуючого відділом з питань соціального захисту населення.

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, вища освіта, досвід роботи на посадах державної служби або досвід служби в органах місцевого самоврядування не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, вміння користуватися персональним комп'ютером та орхтехнікою.

Документи  приймаються протягом 30 календернах днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: село Ботієве, ввулиця Тараса Шевченка буд. 59, або за телефоном (061)33-91-175

Конкурсна комісія