Назабезпечення соціальних виплат приазовські платники спрямували більше 31мільйона

За шість місяців 2018року приазовські роботодавці перерахували до соцфондів 31 мільйон 87 тисячгривень єдиного соціального внеску. Як зазначив начальник Мелітопольськогоуправління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, це майже на 7мільйонів перевищує показник минулого року. Основними чинникамизростання надходжень являється підвищення рівня мінімальних заробітних плат, атакож заходи з легалізації трудових доходів громадян. Нагадаємо, єдинийсоціальний внесок зараховується до Пенсійного та соціальних фондів та єджерелом фінансування пенсій та інших соціальних виплат. З 1 січня 2018 рокузаконодавством встановлено розмір мінімальної зарплати 3723 гривні, амаксимальна величина заробітної плати, з якої сплачується ЄСВ, складає 55845гривень.