Доходи місцевих бюджетів Приазовського району зросли більшеніж на 15 відсотків

Місцеві бюджети Приазовськогорайону у першому півріччі отримали 40 мільйонів 937 тисяч гривень податковихнадходжень. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС уЗапорізькій області Валерій Літинський. Порівняно з аналогічним періодомминулого року доходи місцевих скарбниць зросли майже на 5,5 мільйонів гривеньабо на 15,4 відсотки. 60 відсотків відзагальної суми сформував податок на доходи фізичних осіб. Усього за шістьмісяців платниками Приазов’я сплачено 24 мільйони 591 тисячу гривень, що майже на 4 мільйони гривень або на 18відсотків більше, ніж у січні-червні 2017 року. Від представників малогоі середнього бізнесу, які застосовують спрощену систему оподаткування, надійшлобільш ніж 8 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 25 відсотків або на 1мільйон 588 тисяч більше показників попереднього року. Майже 7 мільйонів гривеньзабезпечили приазовські землекористувачі, зокрема, 5 мільйонів гривень плати заземлю перерахували юридичні особи, 2 мільйонів – фізичні. Від сплати податку нанерухоме майно скарбниці Приазов’я поповнились майже на 768 тисяч гривень.