Для запобігання порушенню прав власників торгових марок запорізькі митники 71 разпризупиняли митне оформлення

За перше півріччяпоточного року співробітники Запорізької митниці ДФС 71 раз призупиняли митнеоформлення товарів для підтвердження інтелектуальних прав та недопущенняпотрапляння контрафакту на споживчий ринок. Після отримання листів від представників власників прав на знаки для товарів іпослуг, митні процедури були завершені. Серед основноїноменклатури товарів, які оформлювались в Запорізькій митниці та які потенційноможуть містити об'єкти права інтелектуальної власності, це: брендовий одяг,сільськогосподарська техніка та запасні частини, підшипники, автозапчастини,електродвигуни, з'єднувачі та контактні елементи, електропроводи, полімерніматеріали, пластмаси та вироби з них, цифрова техніка та інші. Також з початку року домитного реєстру об'єктів інтелектуальної власності внесено відомості про 150нових предметів.